משכון רכב

  • זקוק להלוואה דחופה? (גם למוגבלים)

  • רוצה לקבל הלוואה לכל מטרה?

  • מחפש הלוואה בתנאים סופר אטרקטיביים?

גם אם יש לך מינוס בחשבון וגם אם אתה מוגבל בחשבון, תמיד תוכל למשכן את הרכב ולקבל הלוואה מיידית בתנאים אטרקטיביים. הלוואה לכל מטרה, בלי שאלות מיותרות ובלי עיכובים - בגובה לפחות 50% משווי הרכב או יותר. כסף מזומן לחשבון ממש על המקום!
 

 

הלוואה מקרן השתלמות - הלוואה חדשה שאתה חייב להכיר!משכון רכבים תמורת הלוואה - איך זה עובד?


די פשוט. מביאים את הרכב לחניון מיוחד בו מחנים את כל הרכבים המשועבדים, מבצעים העברת בעלות וחותמים על שיעבוד הרכב לטובת ההלוואה. את ההלוואה מקבלים מיידית על המקום, וניתן "לשחרר" את הרכב ברגע שמחזירים את מלוא הסכום.

למה צריך לשים את הרכב בחניון? פעולה זו נועדה להגן על 2 הצדדים. כך נבטיח שהרכב ישמור על ערכו, כלומר לא יהיה מעורב בתאונה כלשהי ולא יצבור קילומטרג'. במסגרת ההסכם, אין לעשות שימוש כלשהו ברכב כל עוד הוא משועבד לטובת הלוואה.

כמה כסף אפשר לקבל?

לפחות 50% משווי הרכב, גם אם מדובר ברכב "ישן". כך אם הרכב שלך שווה לפי מחירון לוי יצחק 20,000 ש"ח, תוכל כנראה לקבל הלוואה בסכום של 10,000-15,000 ש"ח. אם הרכב שווה 50,000 ש"ח, תוכל לקבל הלוואה בסכום של 25,000-40,000 ש"ח. כסף מזומן לחשבון, על המקום, לכל מטרה!

רלוונטי אך ורק עבור רכבים "נקיים משיעבוד"

כיום רוב האנשים קונים רכב חדש עם מימון לרכב. פעולה זו גורמת לשיעבוד הרכב ואז ישנה בעיה לבצע על הרכב משכון נוסף. לכן השירות שלנו מיועד אך ורק עבור רכבים שטרם שועבדו לגורם כלשהו.

הלוואה תמורת שיעבוד רכב מתאימה למי שמעוניין לקבל הלוואה בריבית נמוכה. במשכון רכבים מסוג זה משאירים את הרכב בחניון מסודר ושמור במשך כל תקופת המשכון ולאחר פירעון ההלוואה הרכב חוזר ללווה. אין סיבה לחשוש לרכב בתקופה בו הוא נמצא בחניון מכיוון שמדובר בחניון שמור בו דואגים שהרכב לא יזוק. הלווה מקבל באותו היום את ההלוואה ונהנה מתנאי החזר מצוינים.

הלוואה תמורת משכון רכבים מגוף חוץ בנקאי

בעולם ההלוואות ככל שהלווה מסוכן יותר מבחינת יכולת ההחזר שלו כך תנאי ההלוואה פחות טובים ונוחים עבורו. כל גוף פיננסי מחשב האם משתלם לו להלוות את הכסף ללווה. לכן, לקוח שאינו יכול להביא עירבון לכך שיחזיר את ההלוואה לא תמיד יקבל הלוואה וגם אם יקבל ההלוואה תהיה בתנאים לא טובים. כאשר הלווה יכול להעמיד כנגד קבלת הכסף נכס (רכב), הגוף המלווה יכול להעניק לו הלוואה משתלמת בתנאים אופטימאליים.

למה כדאי לבצע משכון רכבים תמורת הלוואה?

כאשר ממשכנים רכב תמורת הלוואה מקבלים את ההלוואה באופן מיידי. אין צורך להמשיך לחכות לאישורים וערבויות אלא לקבל את ההלוואה באופן מיידי לחשבון. הגופים המעניקים הלוואות מסוג זה אלו גופים חוץ בנקאיים, גופים אלו מאושרים על ידי משרד האוצר ועומדים בתנאיו וחוקיו להענקת הלוואות.

לכן, אין לכם סיבה לחשוש כי מדובר בשוק האפור. הרכב המשועבד נשמר בקפדנות עד לסיום החזר ההלוואה ולא מועבר לאף גורם אחר (אלא במקרה של אי החזרת ההלוואה).

היכן ניתן לקבל הלוואה כנגד משכון רכבים?

אחד מהגופים החוץ בנקאים המומלצים לקבלת הלוואה כנגד שעבוד רכב הוא המרכז הישראלי למשכון נכסים. דרכנו ניתן לקבל גם הלוואה כנגד שיעבוד נכסים אחרים כמו דירה, קרקע או קרן השתלמות.
 

זקוק להלוואה מהירה? צור קשר

 

צור קשר

משכון נכסים

הלוואות לבעלי נכסים בלבד
(דירה, קרקע, רכב או קרן השתלמות)

משכון נכסים יצירת קשר