הלוואה כנגד שיעבוד רכב

 • מחפש הלוואה מהירה?

 • הלוואה אותה תקבל באופן מיידי?

 • הלוואה בתנאים נוחים?

כיום, השוק מציע עשרות סוגים של הלוואות בתנאים שונים, לפרטיים ועסקים. כאשר אתה זקוק להלוואה והבנק סוגר בפניך את הדלת, יש אלטרנטיבה! המרכז הישראלי למשכון נכסים - גוף חוץ בנקאי באישור משרד האוצר, יתן לך הלוואה כנגד שיעבוד רכב בתנאים אטרקטיביים במיוחד!

 

איך זה עובד? לחץ כאן

הלוואה מקרן השתלמות - פתרון חדש וסופר משתלם!


היכן ניתן לקבל הלוואה בתנאים אופטימאליים?

בימנו קשה מאוד להתנהל ללא הלוואות, השוק מציע עשרות הלוואות מסוגים שונים ובתנאים שונים המיועדות לעסקים או לפרטיים. הבנקים מתחרים בגופים החוץ בנקאיים בתנאי ההלוואות השונים ובסכומים המוצעים. אך אדם הזקוק להלוואה מגלה בהרבה מקרים כי ההלוואות המוצעות לא תמיד מתאימות לו ולצרכיו ומחירן אינו זול כל כך כמו שמציגים אותן.
 

כל גוף פיננסי המציע הלוואות מתאים את תנאיי ההלוואה לסיכון הכרוך באי החזרתה. כלומר, ככל הלקוח נחשב למסוכן יותר כך תנאי ההלוואה יהיו נוקשים יותר. לכן, כאשר הלקוח מציג נכסים ומשעבד אותם תמורת ההלוואה רמת הסיכון יורדת וניתן להעניק ללווה תנאים אופטימאליים להלוואה.
 

כיום ניתן לקבל הלוואות מגופים פיננסיים רבים בניהם הבנקים, חברות כרטיסי האשראי, חברות הביטוח ועוד גופים חוץ בנקאיים. חלקם מציעים הלוואה כנגד שיעבוד רכב, הלוואה תמורת שיעבוד רכב היא הלוואה בתנאים נוחים במיוחד המתקבלת באופן מיידי.

היכן ניתן לקבל הלוואה בתנאים אופטימאליים?

ישנם שלוש סוגי הלוואות תמורת משכון רכב:
:

 • הלוואות תמורת משכון רכב למטרת קנייתו – במקרים רבים כדי לרכוש רכב חדש יש צורך בהלוואה. כדי לקבל הלוואה בתנאים אופטימאליים ניתן לשעבד את הרכב החדש לחברה המלווה. הרכב החדש משולם על ידי ההלוואה והלקוח משלם בתשלומים את החזרי ההלוואה ונהנה מהנסיעה ברכב חדש ודרך תשלום נוחה.
   

 • הלוואה תמורת שיעבוד רכב קיים – אם יש ברשותכם רכב שאינו משועבד ניתן לשעבד את הרכב ולקבל הלוואה, בדיוק כמו ברכב חדש, הרכב נשאר אצל הלקוח בעוד הוא מקבל עליו את ההלוואה. במקרה זה סכום ההלוואה הוא רק חלק מהעלות המשוערת של הרכב. רק במידה והלווה לא מחזיר את ההלוואה החברה המלווה מממש את השיעבוד.
   

 • הלוואה כנגד שיעבוד רכב – כדי לקבל הלוואה הכוללת את מלוא המחיר המשוער של הרכב ניתן לשעבד את הרכב ולהשאיר אותו אצל החברה המלווה עד לתום תקופת ההחזרים. בעל הרכב מבצע העברת בעלות לחברה המלווה בעוד היא לא משתמשת ברכב במשך תקופת ההלוואה. הרכב נשאר בחניון שמור ומסודר, כך שלא יתווסף לרכב כל בלאי. בתום התקופה הלקוח מקבל את רכבו בחזרה.
   

למי מתאימה הלוואה כנגד שיעבוד רכב?

לקוחות מסורבי אשראי או מוגבלים בחשבון הבנק הזקוקים במהירות לכסף יכולים לפנות לחברת המרכז הישראלי למשכון נכסים וליהנות מהלוואה בתנאים מצוינים כנגד שיעבוד הרכב. תנאי הלוואה מסוג זה טובים יותר מתנאי הלוואה בנקאית או חוץ בנקאית סטנדרטית. לחברה יש מעל 90% הצלחה בגיוס אשראי.
 

היתרון הגדול של הלוואה מסוג זה היא המהירות, מבלי לחכות הרבה זמן לאישורים רבים ניתן לקבל הלוואה מיידית מהיום להיום.

נתקעת בלי כסף? העסק צריך דחיפה? צור קשר!

 

צור קשר

הלוואות לבעלי נכסים בלבד
(דירה, קרקע, רכב או קרן השתלמות)

שירותים

משכון נכסים יצירת קשר