top of page

איך זה עובד?


 

  • מדוע משכון דירה כל כך משתלם?

  • כמה כסף ניתן לקבל? ותוך כמה זמן?

  • למה הלוואה מקרן השתלמות כ"כ פופולארית?


ברוך הבא, בדף זה ננסה לעשות קצת סדר בדברים.
הליך משכון דירה או כל נכס אחר הינו פשוט למדי ומאפשר לך לקבל הלוואה גדולה בתנאים סופר אטרקטיביים. הצוות שלנו ידאג להליך המשכון מתחילתו ועד סופו
כדי שתוכל לראות את הכסף אצלך בחשבון כמה שיותר מהר, בתנאים הכי טובים בשוק.הלוואה תמורת משכון דירה
הלוואה מקרן השתלמות
הלוואה תמורת משכון רכב
משכון או מכירת זהב ותכשיטים


תוך כמה זמן אני מקבל את הכסף?
 

  • משכון דירה - תוך 14 יום (או פחות)

  • משכון קרן השתלמות - תוך 48 שעות

  • משכון רכב - הלוואה מיידית על המקום

  • משכון תכשיטים - כסף מזומן על המקום


קצת רקע...

במשק הישראלי קיימים מגוון סוגים של הלוואות: הלוואות בנקאיות, הלוואות באמצעות כרטיסי אשראי, הלוואות חוץ בנקאיות, הלוואות מחברות הביטוח, מימון לרכב, משכנתאות ועוד. ככל שאדם נוטל יותר ויותר הלוואות, כך הוא הופך ליותר "מסוכן" עבור הבנקים. בשלב מסוים, אדם לא יוכל לקבל הלוואה נוספת. אלא אם כן ימשכן נכס כלשהו (כביטחון).

מי שיש לו נכס למשכון הופך למלך

גם יש לך חובות רבים, ברגע שיש לך נכס למשכון, תוכל לאחד חובות בצורה מהירה ולקבל הלוואה בריבית סופר אטרקטיבית עבור כל תיק האשראי שלך. במקום להיות במינוס גדול או לקחת הלוואה חוץ בנקאית בריבית גבוהה, תוכל לשלם ריבית נהדרת בתנאים שרק מעטים מקבלים.

כמה ריבית משלמים?

בלי לתפוס אותנו במילה, ניתן לקבל בשוק הלוואה תמורת משכון נכס באישור מהיר בריבית שנתית של 12% פלוס מינוס, כל מקרה לגופו. זה הרבה יותר אטרקטיבי מאשר כל הלוואה חוץ בנקאית אחרת בשוק. לכן כדאי לעשות כל מאמץ כדי לבצע מהלך זה. יש אנשים שלצורך כך ממשכנים נכס של ההורים, או אפילו חנות משפחתית וזאת מתוך חישוב כלכלי רציונאלי (כדי לא לתבוע בחובות).

אילו נכסים ניתן למשכן?

בגדול ניתן למשכן כל נכס, אלא שדירות וקרנות השתלמות הן הנכסים הפופולאריים ביותר. זו יכולה להיות דירה קטנה, בית של ההורים, רכב, קרן השתלמות, קרקע, חנות בבעלותך ועוד. ברגע שיש נכס, נוכל לספק לך הלוואה בתנאים נהדרים, כי עבורנו יש הרבה פחות סיכון בהלוואה. בתקופה האחרונה, הלוואה מקרן השתלמות הפכה לפופולרית במיוחד, בשל התנאים האטרקטיביים בה היא ניתנת.

מהו התהליך? איך זה עובד בפועל?

בפועל, ברגע שאתה רוצה לצאת לדרך, מגיע שמאי כדי להעריך את שווי הנכס. בשלב שני אנו מכינים את כל הניירת לצורך משכון הנכס על שמנו. בשלב שלישי אנו מכינים את כל הניירת לחתימה מולך. בשלב הסופי מתבצעת חתימה אל מול קבלת הלוואה בתנאים סופר אטרקטיבי + העברת הכסף לחשבון הפרטי שלך. מדי חודש אנו מבצעים מגוון עסקאות מסוג זה ולכן התהליך מהיר ויעיל. תוך 14 הכסף אצלך, לכל מטרה.

כמה כסף ניתן לקבל?

סכום המינימום למשכון נכס נדל"ן הינו 200,000 ש"ח. יחד עם זאת, אם הנכס שווה הרבה כסף, תוכל לקבל גם סכומים הרבה יותר גבוהים עד 8,000,000 ש"ח. אם יש נכס טוב, אין בעיה למשכן אותו ולקבל הלוואה בתנאים נהדרים. הסיכון עבורנו הרבה יותר נמוך. עבור רכב ניתן לקבל הלוואה בגובה 50% מערכו של הרכב ואפילו יותר. עבור קרן השתלמות ניתן לקבל עד 50% מהחיסכון הצבור.

פגישת היכרות ללא עלות

מתלבט? לא יודע אם זה מתאים לך? לא ברור לך איך זה עובד? רוצה לדבר עם לקוחות שכבר ביצעו את המשכון ומרוצים מאד? צור קשר ונשמח להיפגש לפגישת היכרות ללא עלות וללא התחייבות. הפתרון שלנו סייע להמון לקוחות, ואיפשר להם לצאת לדרך חדשה.

מה עושים אם אני "מוגבל" בחשבון או עם עיקולים?

זה לא משנה אם אתה מוגבל בחשבון או אם יש "בעיות" בחשבון הפרטי. במסגרת העסקה, נוכל לסגור עבורך את כל העיקולים ולאפשר לך לפתוח דף חלק. הצוות שלנו מורכב משמאים, כלכלנים ועורכי דין מיומנים. נעשה הכל כדי שתקבל את השירות הטוב ביותר.

האם זה טוב גם עבור שנפתח נגדו הליך כינוס נכסים?

כמובן. ישנם אנשים שבשל חובות הגיעו להליך של כינוס נכסים (נגדם). במקרים כאלו יש סכנה לאבד את הבית, שנמכר בהליך מזורז במחיר נמוך. במקום לאבד את הבית, צור עמנו קשר במהירות ואנחנו כבר נדע להתנהל מול הגורמים הרלוונטיים כדי להחזיר את החובות באופן מיידי ולפרוס מחדש את החוב שלך כנגד שיעבוד, בצורה חכמה והגיונית.

יתרונות נוספים שכדאי להכיר

מעל 90% הצלחה!
תשלום על בסיס הצלחה בלבד
ייעוץ ראשוני חינם - כולל פגישת ייעוץ לא מחייבת
עבור בעלי עסקים ואנשים פרטיים כאחד - תנאים סופר אטרקטיביים!
אידיאלי עבור מוגבלים בחשבון או מסורבי משכנתאות
משכון בתים, קרקעות, מפעלים או כל נכס נדל"ני
סגירת חובות ועיקולים במידת הצורך - פותחים דף חדש
בלי חקירות של הבנקים ובלי בירוקרטיה מיותרת

מגוון הלוואות כנגד נכסים - לחץ כאן לפרטים

צור קשר

שירותים

כמה עולה ניכיון צ'קים - עמלות

הלוואות לבעלי נכסים בלבד
(דירה, קרקע, רכב או קרן השתלמות)

משכון נכסים יצירת קשר
bottom of page