שיעבוד רכב

 • זקוק להלוואה דחופה? (גם למוגבלים)

 • רוצה לסגור את המינוס? יש לך הוצאה אחרת?

 • מחפש הלוואה בתנאים סופר אטרקטיביים?

בין אם אתה זקוק להלוואה לתקופה קצרה ובין אם לתקופה ארוכה דע כי ניתן לקבל הלוואה תמורת הנכסים שלך. לא מחייב שתהיה בבעלותך דירה, ניתן לקבל הלוואה מהירה בתנאים מעולים גם תמורת שיעבוד הרכב!

 

איך זה עובד? לחץ כאן

מה זה הלוואה מקרן השתלמות? צפה עכשיו


שיעבוד רכבים – ומה עם הרכב?


ישנן שתי אופציות לקבלת הלוואה כנגד שיעבוד רכבים
:

 • הרכב נשאר אצלך – האפשרות הראשונה היא שיעבוד רכב תמורת הלוואה כשהרכב נשאר אצלכם. לאחר שתשעבדו את הרכב הוא נשאר על שמכם אך משועבד לגוף המלווה. הגוף המלווה נהנה מביטחון לכסף שהלווה ואתם נהנים מהלוואה בתנאים נוחים.
   

 • העברת בעלות ושמירת הרכב בחניון פרטי – האפשרות השנייה היא שיעבוד רכב תמורת הלוואה הכולל העברת בעלות ושמירת הרכב בחניון מיוחד. כאשר מקבלים הלוואה מסוג זה התנאים שלה הם מצויינים הכוללים ריבית נמוכה ותקופת החזר ארוכה.

  התהליך הוא בעצם כמו מכירת הרכב אך בניגוד למכירת רכב בו אתם צריכים למצוא קונה שיתמקח איתכם על המחיר אתם מקבלים הלוואה ובמקביל הרכב נשמר עבורכם כל תקופת ההחזר. בתום תקופת ההחזר הרכב חוזר אליכם ולבעלותכם מבלי שנוסף לו קילומטר אחד ומבלי שנוסף לו בלאי כלשהו. בכל תקופת ההחזר הרכב ממתין לכם בחניון מסודר ושמור.

 

שיעבוד רכבים תמורת הלוואה – האם זה מסוכן?

כאשר פונים לחברה מסודרת כמו המרכז הישראלי למשכון נכסים אפשר להיות רגועים. מדובר בגוף חוץ בנקאי (כמו גופים חוץ בנקאיים אחרים ומוכרים – חברות הביטוח או חברות כרטיסי האשראי) העובד בכפוף לחוקי משרד האוצר ובאישורם. תהליך שיעבוד הרכב נעשה באופן מסודר וכולל את כל האישורים הדרושים לכך, הריבית ושאר תנאי ההלוואה מסוכמים מראש, כך שאין הפתעות בדרך. לא מדובר בשוק האפור אלא בחברה אמינה ומסודרת שתדאג להעניק לכם את ההלוואה המתאימה ביותר תמורת שיעבוד רכב.

למה כדאי לקבל הלוואה תמורת שיעבוד רכב?

 • הלוואות רבות כיום ניתנות בתנאים מוגזמים המקשים על הלווה להחזיר אותם וכך יוצא שבמקום שהלווה ייהנה מההלוואה וינצל אותה לצרכיו הוא מתחיל לדאוג להחזרי ההלוואה עוד לפני קבלתה. כאשר מבצעים שיעבוד רכב תמורת הלוואה מקבלים הלוואה בתנאים נוחים שיכולים להקל מאוד על הלווה. הלווה נהנה מהלוואה מצויינת בתנאים נוחים בעוד המלווה נהנה מביטחון המאפשר לו העניק הלוואה בתנאים אטרקטיבים.

 • סיבה נוספת לקבלת הלוואה תמורת שיעבוד רכבים היא קבלת הלוואה באופן מיידי. בניגוד להלוואות אחרות הכוללות שיעבוד נכסים הלוואה תמורת שיעבוד רכב מתקבלת באופן מיידי. הלווה מגיע עם רכבו לחניון השמור, עורכים את הסכם ההלוואה המקובלת על שני הצדדים ומיד בסופו הלווה מקבל את כספי ההלוואה. אין צורך לחכות ימים רבים לאישורים ובדיקות הרכב, מקבלים את ההלוואה מהיום להיום!
   

נתקעת בלי כסף? העסק צריך דחיפה? צור קשר!

 

צור קשר

שירותים

הלוואות לבעלי נכסים בלבד
(דירה, קרקע, רכב או קרן השתלמות)

משכון נכסים יצירת קשר